Hoc Oto Cam Filmleri

Güvenli Sürüş
Otomobil kullanırken, Göz alıcı güneş ışınlarından daha tehlikeli bir şey yoktur. HOC Bu sorunu ortadan kaldırır ve daha rahat görüş ve sürüş olanağı sağlar. Ayrıca bir kaza esnasında kırılan camların otomobilin içine girmesini ve etrafa saçılan camların yaralanmalara yol açmasını engeller.

Isı Artışı ve Göz Alıcı Işınların Azaltılması :
Sıcağın ve göz alıcı ışınların otomobilin içine girmesini engelleyip daha konforlu ve emniyetli bir sürüş yapmanızı sağlar

Hırsızlara Karşı Önlem :
HOC cam güvenlik filmleri, son günlerde artan hırsızlık ve kapkaç olaylarına karşı güvenli bir çözüm sunar. Cam güvenlik Filmleri, trafikte seyir halindeki araçların korkulu rüyası haline gelen kapkaçcıları şaşırtıyor ve aracın sürücüsüne bir takım önlemler almak için zaman kazandırıyor.

Çekici Estetik Görüntü :
HOC film, Şeffaf ve renkli filmlerin yanısıra çeşitli derecelerde koruyucu tabakalardan oluşan geniş bir yelpaze sunmaktadır; Böylelikle hem istenilen görüntü hem de istenilen derecede koruyuculuk elde edilir.
En basitinden yüksek performanslı boyanmış filmlere, metal kombinasyonlusundan tamamı %100 metal içeren filmlere kadar, HOC filmleri, otomobillerin hem görüntüsü hemde korunması ile kişisel istekleri oluşturmak için en doğru seçimi bulmakta sizlere yardımcı olacaktır.
HOC, Aracınızın dış görüntüsünü güzelleştirmekle kalmaz, içini de zaman içinde güneş ışınlarından oluşabilecek çatlamalara ve solmalara karşı korur.

%99 Ultraviole Işınların Engellenmesi :
Güneşin otomobilinizin içinde ve cildinizde yol açabileceği hasarları HOC film ile en az seviyeye indirebilirsiniz

Profesyonel Montaj :
Tamamı eğitimden geçmiş sertifikalı uzman personel tarafından uygulanan kusursuz işcilik HOC sayesinde hava ne kadar sıcak dahi olsa otomobilinizin içi daima serin ve konforlu olcaktır. Bu Film ultraviole ışınlarının %99’unu engeller ve sıcağı içermez. Böylece siz serin bir sürüş keyfi yaşarken, otomobilinizde her zamankinden daha çekici görünecektir.